Toro Dingo

Oferujemy Państwu usługi maszyną wielofunkcyjną Toro Dingo TX525 dzięki której założenie ogrodu trwa o wiele krócej niż przy użyciu tradycyjnych metod. Jest niezastąpiona przy zakładaniu trawników, rekultywacji oraz niwelacji terenu. Warto podkreślić fakt, że jeden pracownik obsługujący prezentowaną maszynę potrafi zastąpić trzech pracowników! Znacznie więcej pracy, w znacznie krótszym czasie.

Oferta ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do profesjonalnych firm ogrodniczych, którzy dążą do zwiększenia wydajności pracy.

MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA URZĄDZENIA

Kultywator gleby (glebogryzarka separacyjna) – przygotowuje podłoże w jednym przejeździe. Z łatwością wzrusza warstwę gleby o grubości do 14 cm. Regulowana listwa wyrównująca i uzębienie „spulchniają” glebę, pozostawiając za sobą znakomite środowisko do kiełkowania świeżych nasion lub położenia darni. Zagrzebuje kamienie, bryłki iłu, odpadki i trawę.

Niwelator – wyrównuje, wygładza i rozprowadza wierzchnią warstwę gleby i innych materiałów tworzących nawierzchnię. Dodatkowo sprawnie wypełnia powstałe rowy za jednym przejściem urządzenia.

Łyżka – szybko rozwiezie ziemię oraz inne sypkie materiały.

Koparka łańcuchowa – sprawnie wykopie rowki pod system automatycznego nawadniania czy instlacje elektryczne. Rowek o szerokości 15 cm idealnie sprawdza się przy realizacji sytemów odwodnieniowych i drenaży.